Strona główna - www.zebatki.com.pl
Strona głównaO firmieKontaktDo pobraniaWyszukaj koła i paski

Oferta

WObit oferuje niezbędne w automatyce czujniki do pomiaru kąta i przemieszczenia liniowego w wielu różnych technologiach, czujniki siły i ciśnienia, czujniki zbliżeniowe, czujniki momentu oraz napędy; w tym silniki prądu stałego szczotkowe o mocach od 1W do 300W, silniki bezszczotkowe do 500W, silniki DC z przekładniami i silniki krokowe 2-, 3- i 5-fazowe a także silniki krokowe liniowe i planarne.

Jako jedyna firma w Polsce WObit produkuje tak szeroką gamę sterowników do oferowanych silników krokowych i urządzenia towarzyszące związane z kontrolą ruchu.

Wiedza w zakresie czujników i małych napędów gromadzona przez WObit w okresie 16 lat istnienia firmy owocuje też wyborem ciekawych i atrakcyjnych cenowo produktów dostępnych z magazynu.

Ofertę uzupełniają przydatne konstruktorom elektronikom elementy plastikowe, rezystory precyzyjne i wyświetlacze LCD oraz niezbędne w układach pozycjonowania prowadnice liniowe i śruby kulowe. WObit importuje bezpośrednio towar od ponad 30 dostawców z całego świata; należą do nich m.in.: Asa, Autonics, Buehler, HIWIN, Huco, Copi, Data-Modul, Dunkermotoren, Elpac, Eltrotec, e-motion, ec-motion, Emsyst, Essa, GMT, inelta, Larm, Megatron, MicroEpsilon, Nanotec, Neugart, Nexen, Trinamic, Protec, ZeewooTech.


Copyright © 2008-2015 WObit
www.wobit.com.pl www.mobot.pl